Posty: 137

Skąd: Wołomin
spacer
Post Temat postu: Relacje z naszych meczów
Chyba kazdy wie o co chodzi w temacie. W celu malego upozadkowania beda tu opisy meczow od strony trybun. Jezeli temat uwazacie za niepotrzebny to dajcie znac to go skasuje.

Błekitni Raciarz-Huragan Wołomin

Nas na ten wyjazd wybralo sie 10 osob. Tradycyjnie zabieramy sie z pilkarzami. Podroz uplywa bez wiekszych sensacji po jakis 2 h jestesmy na miejscu. Ruszamy do sklepu po jakies drobne zakupy po czym wbijamy sie na stadion. Jestesmy tam pierwsi ale po jakims czasie zaczynaja zbierac sie miejscowi, ktorzy byli do nas wrogo nastawieni. w sumie zebralo ich sie kolo 150 ale nie prowadza dopingu i watpie zeby w ogole byli zorganizowni. My od poczatku prowadzimy dosc konkretny doping. Odpalamy piec malych wulkanow i 7 mini rac. Efekt dosc fajny. W drugiej polowie dochodzi do sprzeczki z miejscowymi jednak zaden z chamow nie byl chetny podejsc do nas blizej wiec skonczylo sie tylko na wzajemnych bluzgach ktore trwaly juz do konca meczu. Klimat na tym wyjezdzie taki sam jak w Żurominie. 100% chamstwa. na koniec dodam tylko ze 4 osoby zaliczyly wizyte na komendzie w Raciazu gdyz postanowili opruznic pecheze na przeciwko siedziby tutejszej policji Laughing ogulnie ciekawy wyjazd, niech zaluje ten co nie byl.

truchu

Posty: 137

spacer
Post Temat postu:
Huragan Wołomin-Naprzod Zielonki

Na pierwszy mecz tej rundy na wlasnym boisku zbieramy sie w 30-40 osob. Ogulnie przez caly mecz jedziemy z konkretnym dopingiem. W pierwszej polowie machamy malymi flagami i odpalamy 7 mini rac. Po przerwie rozwijamy sektorowke w asyscie 5 wulkanow i kiku mini rac. Na meczu pojawia sie kilka nowych osob i ogulnie widac ze po slabej rundzie idzie ku lepszemu.
Gosci 6 osob w barwach bez zadnych flag prowadza szarpany doping.
ps. Jak sie podobalo mlodym na meczu??

truchu

Posty: 137

spacer
nas w Piastowie melduje sie 7 osob(3 malolatow ktorzy pierwszy raz pojechali na wyjazd) +3 osoby z KSD. Na mecz dojezdzamy z 15 minutowym opuznieniem. Od razu ruszamy z calkiem niezlym dopingiem. I polowa ogulnie bez wiekszych chistori. W przerwie meczu zostalismy zatakowani przez Ursuus Ww-a(ok. 15) i niestety nas obijaja i jestemy zmuszeni do ucieczki.Trzeba przyznac ze stali na stadjonie jeszcze przed nami a my ich zlekcewarzylismy. Na drugu polowe juz nie wracamy i udajemy sie na melanz z Drukarzem.

truchu

Posty: 137

spacer
--------------------------------------------------------------------------------

Huragan Wołomin-Makowianka Maków Mazowiecki

Nas w tym dniu zbiera sie ok. 25 od poczadku meczu ruszamy z dopingiem, ale niestety w tym dniu nie jest on nasza mocna strona. Jeszcze w pierwszej polowie odpalamy 5 wulkanow i to w sumie koniec z jak na te czesc meczu. W drugiej polowie dalej prowadzimy szarpany doping i odpalamy 2 ognie wroclawskie oraz rozwijamy pasy materialu. I to w sumie tyle. mecz ogulnie nudny i bez wiekszych sensacji.
ps. Jedno co jest godne odnotowania to widac ze nastepuje u nas wymiana mlyna, coraz wiecej przychodzi malolatow i to oni biora sie za oprawe na meczah.<H>

truchu

Posty: 137

spacer
Huragan-Bug Wyszkow

Na meczu zgody zbieramy sie w jakies 25 osob. Na pierwszy gwizdek rzucamy konfetti i to koniec ultrasowania jak na ten mecz. Ogulnie caly mecz pijemy i umacniamy nasza zgode. Doping w tym meczu na dobrym poziomie chociarz z malymi przerwami na % Z Wyszkowa na tym meczu niestety tylko 4 osoby ale ci co byli napewno beda milo wspominac nasze spodkanie

Bug, Huragan i Chemik!!!

Mrozu

Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 53

Skąd: Kościelna
spacer
Wiadomość do tego młodego typka co odemnie "przykazania" na temat zdjeć dostał:Wyślij mi te zdjecia na [link widoczny dla zalogowanych] a ja je przerobie juz i wstawie na forum. Pozdro.

truchu

Posty: 137

spacer
MKS Ciechanow-Huragan Wołomin

Nas tego dnia na jeden z dalszych wyjazdow wybralo sie 20 osob(w tym 2 KSD) Dojerzdzamy jakas godzine przed meczem i rozpoczynamy male drinkowanie. Doping w tym meczu prowadzimy szarpany ale kilka razy udaje nam sie pozadnie ryknoc.10 minut przed koncem meczu odpalamy 6 malych wulkanow.W drugiej polowie wpada na chwile jeden kibic Bugu. Kilka razy razem z miejscowymi spiewamy piosenki o Legii. Jednak pod koniec meczu kilka osob z MKS zaczyna spiewac obrazajaca nas piosenke na co my reagujemy smiechem i dalej prowadzimy doping. Po meczu podchodzi do nas 2 kibicow miejscowych i przeprasza nas za to zajscie. Jednak to nie zmienia faktu ze osmieszyli sie w naszych oczach.

Miejscowych w mlynie jakies 30 osob w 2 polowie rzucaja serpentyny.

HURAGAN WOŁOMIN-WKRA ŻUROMIN

nas na meczu około 20 osób wywieszamy transparent KAZIMIERZ GÓRSKI 1921-2006 PAMIĘTAMY.... Na początku meczu robimy minutę ciszy i kartoniade z twarzami Kazimierza Górskiego.W pierwszej połowie doping dobry ale żadko pod koniec połowy robimy kartoniade z herbami huraganu i prezętujemy flagę <H>.W drugiej połowie doping słabszy ale za to częsty na początku połowy odpalamy 10 wulkanów i 15 paczek sletry w trakcie rzucamy sporą ilość konfetti i serpentyny.gości 0

Wade

Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 9

Skąd: (L)ipińska
spacer
Fotki z meczu +filmik z oprawy z wulkanami saletrą paragonami i konfetti filmik spakowany rarem Pozdro Smile[b]

tytus

Dołączył: 10 Paź 2005
Posty: 52

Skąd: z WOLI
spacer
chłopaki trzymajcie tak dalej oprawa wyszła całkiem fajnie !! Ciekawe na jak długo starczy wam zapału ?? Ob jak najdłużej- Powodzenia przy tworzeniu opraw. W sprawach najbliższego ciekawego meczu- osoby chętne jechac niech piszą do mnie na priv.

Wade

Posty: 9

spacer
No oprawa wyszła spoko jak na nas na młodą grupe:) tylko te wulkany lepiej wyglądały i saletra niz jest sfillmowane ale nawet spoko filmik wyszedł jezeli bedą materiały to i bedą checi do robienia bo my młodzi mamy do tego zapał ta oprawa jest naszą 1 i mam nadzieje ze nie ostadnią;D pozdro Pozdro

truchu

Posty: 137

spacer
Zgadzam sie z Tytusem oprawa wyszla calkiem niezle jak na pierwsza wasza taka akcje. Mam nadzieje ze na tym nie skoncza sie wasze zapedy ultras. pozdro